Your search results

Toomas Kõiv

Maakler | UUS MAA Kadriorg | toomas.koiv@uusmaa.ee
Kontakt

Toomas Kõiv

Maakler | UUS MAA Kadriorg
Member of: 877

Suhtlen

Minust

Olen alates 2023a Uus Maa kinnisvarabüroo meeskonnas, kus teeninduse kvaliteet ja klientide rahulolu on minu jaoks absoluutne prioriteet. Minu senine kogemus, mis ulatub üle 20 aasta erinevates tootmisettevõtetes töötamisel, on õpetanud mulle tõhusust, täpsust ja kohusetundlikkust, mida nüüd rakendan kinnisvaramaaklerina.

Lisaks oma professionaalsele taustale olen kirglik vedrukeppide müüja ja tervise edendaja. Mulle meeldib inimestele pakkuda mitte ainult kodu, vaid ka võimalusi tervislikuks ja aktiivseks eluviisiks. Sellest tulenevalt on minu eesmärk mitte ainult leida klientidele ideaalne kinnisvara, vaid pakkuda neile ka täisväärtuslikku kogemust, mis ületab nende ootusi.

Olen kolme lapse uhke isa, mis annab mulle hindamatu arusaamise pere vajadustest ja unistustest uue kodu osas. Olen kogenud, kui oluline on leida õige kodu, kus luua mälestusi ja kasvatada perekonda. Kinnisvarasse suhtun kirglikult ja pühendunult ning olen valmis toetama teid iga sammu juures sel teekonnal.

Olen valmis viima kinnisvarateeninduse uuele tasemele, pakkudes teile mitte ainult kogemust, vaid ka usaldusväärset partnerlust. Olge kindel, et minu eesmärk on mitte ainult müüa või osta kinnisvara, vaid tagada teie rahulolu ja mugavus selles olulises elumuutuses. Koos võime luua teie unistuste kodu ja tee sinnani saab olema nauditav ning edukas.

Compare Listings