Your search results

Arviointi

Uus Maa eksperthinnangut aktsepteerivad kõik finantsasutused

Hinnapäringule vastamine / konsultatsioon 3 tunni jooksul

Eksperthinnangu valmimine võtab 1 – 3 päeva

Kolmekordne rahvusvaheline tunnustus

27 kutselist hindajat

Ühena esimestest alustas Uus Maa 2001. aasta alguses elektrooniliste eksperthinnangute koostamist. Kinnisvarafirmade ja pankade vahelise koostöö tulemusena on välja töötatud turvaline elektrooniline infoliin, mis tagab klientidele täieliku konfidentsiaalsuse. Teenuse rakendamisel on kasutatud uusimaid infotehnoloogilisi rakendusi, krüpteerimist ja signeerimist.

Teenus võimaldab klientidel kiiremini, mugavamalt ja soodsamalt saada eluasemelaenu taotlemiseks vajalik kinnisvara hinnang. Kliendi soovil edastame eksperthinnangu panka digitaalselt, nii säästame kliendi aega ja jalavaeva.

Elamispindade hindamist on võimalik teostada reeglina 1-3 tööpäeva jooksul. Töö teostamiseks on vajalik objekti ülevaatus, hindamistulemuse arutelu hindamisnõukogus ning eksperthinnangu vormistamine. Hindamise täpsed tähtajad tasub hindajaga varasemalt kokku leppida.

Hindamisel lähtub hindaja hindamisstandardist EVS 875 ja eksperthinnang on kooskõlas Eesti Kinnisvara Hindajate Heade Tavade Koodeksiga. Tavaliselt vormistatakse töö eksperthinnanguna, kuid vastavalt vajadusele võib koostada tellija soovil ka ekspertarvamuse või lühihinnangu.

Hindamisteenuse protsess

 • null
  Küsime teilt vajadusel täpsustavaid küsimusi
 • null
  Ütleme teile suuliselt vara hinnangulise väärtuse
 • null
  Uus Maa hindaja külastab teie objekti
 • null
  Viime läbi vara ja piirkonna võrdleva analüüsi
 • null
  Koostame kirjaliku hindamisakti

Võta Uus Maa hindajaga ühendust

Kõige kiirema vastuse saate, kui täidate allpool olevad väljad. See info saadetakse hindamine@uusmaa.ee aadressile, mida jälgivad kõik hindajad. Nii saab just teie jaoks kõige sobivam hindaja teiega esimesel võimalusel ühendust võtta.

  Suositut luokat

  Huoneisto

  87 listings

  Liiketila

  4 listings

  Osa talosta

  7 listings

  Talo

  11 listings

  Compare Listings