Your search results

Helen Tallermo

Маклер недвижимости | helen.tallermo@uusmaa.ee
Контакт

Helen Tallermo

Маклер недвижимости
Member of: 490

Языки

Обо мне

Liitusin Uus Maa Kadriorg meeskonnaga 2018.a. suvel. Hariduselt olen jurist ja enne maaklerina tööle asumist töötasin 11 aastat notaribüroos juristina. Juriidilise kõrghariduse omandasin Tartu Ülikooli Õigusinstituudis.

Maaklerina alustasin teekonda 2017.a. suvel, kuna tundsin, et just see valdkond paneb minul silmad särama. Tööd teen südamega, olen klientide jaoks alati olemas ja annan endast parima, et kliendid saaksid individuaalse ja professionaalse lähenemise osaliseks.

Pean väga tähtsaks perekonda ja kodu. Mul on kaks imetoredat last, kellega koos veedame vaba aja reisides ja maailma avastades.

Tee, mida armastad ja armasta, mida teed!

Отзывы клиентов

Soovin anda tagasisidet maakleri Helen Tallermo kohta, kellega mul oli suurepärane koostöö. Minu korter, mida Helen müüs oli keeruline nišikinnisvara ning seda ei olnud lihtne müüa. Helen oli kogu müügiprotsessi ääretult toetav ja julgustav. Ta tegi korteri müümise väga mugavaks ning minule ei langenud ühtegi kohustust ega ebameeldivat asja. Lõpuks suutis Helen korteri müüa suurepärase hinnaga, mida ma isegi ei osanud oodata. Olen Helenile ja Uus Maale koostöö eest väga tänulik ning ei oskaks soovida paremat maaklerit, kui on Helen.
Eeva


Helen did a very good job from greeting us, showing the place around and also being really quick with answering the questions.
Attitude was very very good and she was very helpful whenever we needed her.
Unlike some other companies I had "pleasure" working with, I can firmly say that Helen was among the best ones in regards of doing the job.
  • Свяжитесь со мной

    • Следуй за мной

    Compare Listings