Your search results

Применять

Sinu kärjäärivõimalus — tule Uus Maa Kadrioru maakleriks!

Kui oled tüdinenud palgatööst, siis tule ettevõtjaks maakleriks Eesti juhtivasse kinnisvarabüroosse!
Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri kadriorg@uusmaa.ee

Miks tulla meile maakleriks?

Erakordne meeskond

Uus Maa Kardrioru harukontori meeskond on üks edukaimaid Eestis.

Maaklerite koolituse

Meil on tugev koolitussüsteem, mis treenib isikliku mentori juhendamisel alustaja professionaalseks maakleriks.

Kontor südalinnas

Uus Maa Kadrioru kontor asub südalinnas, kus sind ootab kohvi ja abistavad kolleegid.

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri kadriorg@uusmaa.ee

KKK
 • Millised on tingimused kandideerimiseks?

  UUS MAA on paindlik ettevõte mis on pidevas arengus. Kandideerimisel ei ole me seadnud rangeid eeltingimusi hariduse, töökogemuse ja erialaste oskuste osas. Meile on oluline kaasata oma meeskonda inimesi kes on tegijad, kellel on pealehakkamist, isu saavutuste järele ning kes jagavad meie ühtseid väärtusi – ületada klientide ootusi, väärtustada oma meeskonnaliikmeid ning kes mõistavad meeskonnatöö ühtsuse jõudu. Kui Sulle tunduvad need väärtused sümpaatsed, siis ootame sinu CV’d aadressil kadriorg@uusmaa.ee

  Headele inimestele on meil alati pakkuda nii väljakutseid kui ka väärilist tasu.

 • Kas maaklerina tegutsemiseks on vaja autot omada?

  Mitmel meie tippmaakleril ei ole autojuhilubegi. Autojuhtimisoskus sageli küll hõlbustab ajakasutust, kuid see ei ole kindlasti eeltingimuseks tippu tõusmisel. Meie meeskonnaliikmeid iseloomustab oskus leida väljakutsetes võimalusi, mitte takistusi.

 • Kas vene keele oskus on väga oluline?

  Vene keelt on mõnedes Tallinna piirkondades tarvis enam kui teistes. Vene keelt vabalt või vähemalt hästi kõnelev kandidaat on igas müügi- ja teenindusettevõttes avasüli oodatud, kuid keele mitteoskamine kinnisvarakarjääri alguses ei ole kindlasti takistuseks. Paljud on alustanud minimaalse keeleoskusega ning oskavad tänaseks edukalt venekeelse kliendiga kinnisvarateemadel suhelda. Kindlasti on oluline valmisolek õppida ja suhtlemisbarjääri puudumine.

 • Kas eelnev töökogemus on vajalik?

  Eelnev kogemus pole määrav, küll on aga oluline tahe õppida ja pidevalt ennast arendada. Kõik alustajad läbivad algajate koolituse ning iga uus meeskonnaliige saab oma juhendaja, kes esimese poole aasta jooksul suunab ja koolitab teda igapäevaselt. Meie meeskond on abivalmis ja aastatega kujundatud mentorprogramm teeb sisseelamise imelihtsaks. Näiteks kaasatakse alustajad maaklerid esimesel võimalusel kohtumistele, koos minnakse notarisse, lepinguid sõlmima, objekti näitama ja kaardistama. Kõik see loob laitmatu hoovõturaja, millelt alustada oma karjäärilendu kinnisvaras.

 • Kui suur on minu teenimisvõimalus?

  Sinu teenistus sõltub Sinust endast. UUS MAA on kinnisvaraturul olnud juba üle 27 aasta ja me teame täpselt, kuidas kinnisvaraäris tippu jõuda. Sinu töökusest ja õppimisvõimest sõltub ka sinu teenistus. Meie inimestele meeldib saada tasu vastavalt oma tulemustele ning võimalus teenida mitmekordset Eesti keskmist palka. Inimesed on meie suurim väärtus ning me oskame neid väga hästi hoida.

 • Kas Uus Maas on võimalik koolipraktikat sooritada?

  Paku välja oma ideed ja lepime kokku, kuidas saame olla abiks Sulle lõputöö kirjutamisel või kooli jaoks praktika sooritamisel! UUS MAA võimaldab rakendada koolis õpitut ka reaalses elus. Meil on paindliku graafikuga töö, mis võimaldab stressivabalt ühildada töö- ja koolielu. Eriti on meile praktikale oodatud majandust, kinnisvara või ehitust õppivad tudengid, kuid oodatud on kõigi erialade noored spetsialistid. Loe praktikavõimaluste kohta lähemalt järgmisest peatükist.

Populaarsed kategooriad

Квартира

87 Объявления

Коммерческий

4 Объявления

Часть дома

7 Объявления

Дом

11 Объявления

Compare Listings