Your search results

Magasini Residents

€ 228,000 - 265,000
Osoite: Magasini, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
372
Osoite: Magasini, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Country: Estonia
Avaa Google Mapsissa
Property Id : 45222
Hinta: € 228,000 - 265,000
Kiinteistön koko: 68.70 m2
createdby: 190
Rooms: 2-4
Custom ID: 999

Kuvaus

Hoonest
2021. aasta lõpul valmib Veerenni asumis, Magasini tänavast pisut eemal asuval krundil Apex AB poolt projekteeritud neljakordne suurte terrasside ja rõdudega elegantne korterelamu.

Rajatav hoone on raudbetoonkarkassil kivimaja, mis kaetakse miljööalasse sobiva laudvoodriga.
Majja tuleb kokku vaid 14 kahe- kuni neljatoalist optimaalsete üldpindadega korterit, mis praegusel kinnisvaraturul on väga nõutud. Korteritel on ka rõdu või avar terrass.

Korteri juurde on võimalik osta autokoht ja panipaik, mis asuvad rajatava hoone soklikorrusel.

Magasini Residents on energiatõhus. Külmal ajal annab sooja lokaalne gaasiküte, mis tagab tavapärasest madalamad kõrvalkulud. Energiasäästlikkust lisab soojustagastusega moodne sundventilatsioon. Maja kaalutud energiaklass saab olema B.

Krunt ja haljastus
Hoonet ümbritsev õu haljastatakse ja piiratakse puitlippaiaga. Kuna autod pargitakse maja alla sooja parklasse, on kogu hoov elanikele mõnusaks vaba aja veetmise paigaks.Haljastusprojekt on maastikuarhitekt Marge Kõrgekuhilt, kes on tuntud oma tundliku miljööaladesse sobiva käekirjaga.

Ümbruskond
Veerenni asum on põnev, samas rahulik ning tasakaalukas elukeskkond, kus kohtuvad ajalugu, arhitektuuripärand ja mõnus asumifiiling. Kuigi südalinnale lähedal, on siin siiski tunda pigem äärelinnalikku rahu, mis loob inspireeriva keskkonna pereeluks, laste kasvatamiseks või hoopis loometööks.

Magasini tänavalt leiame meeldiva, osalt tsaariajal ja osalt ka 1920. ja 1930. aastatel rajatud kaunite elumajade ja viljapuuaedadega linnakeskkonna. Mitmed hooned on projekteerinud omaaegsed Eesti hinnatumad arhitektid Eugen Haabermann ja Herbert Johanson. Vaikne park ja selle ümbrus on üks Tallinna ilusamaid piirkondi, mida aga üpris vähe teatakse.Siinsele ümbruskonnale on iseloomulik majade linlikult tihedam paiknemine, millele sekundeerivad aga lopsakas kõrghaljastus ning hubased tagahoovid.

Kool, lasteaed, mitmed kohvikud-restoranid ja toidupoed jäävad jalutuskäigu kaugusele. Olümpia hotell hakkab paistma korterite akendest, samuti Kalevi staadion ning tenniseväljakud jpm.

Samankaltaiset ilmoitukset

Myytävänä

Vabriku 59 – Todellinen Kalamaja!

€ 104,000 - 347,000
2021. aastal äratatakse Vabriku 59 ajalooline hoone uuele elule – luuakse mõnus ja kodune suure hoov [more]
2021. aastal äratatakse Vabriku 59 ajalooline hoone uuele elule – luuakse mõnus ja kodune [more]
785.00 m2
324 listings

Margit Sild

Kutseline maakler, Büroo juht

Puhun

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä

Schedule a showing?
  • Ota meihin yhteyttä

    Compare Listings