Your search results

Magasini Residents

€ 228,000 - 265,000
Address: Magasini, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
578
Address: Magasini, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
State/County:
Country: Estonia
Open In Google Maps
Property Id : 45221
Price: € 228,000 - 265,000
Property Size: 68.70 m2
createdby: 190
Rooms: 2-4
Custom ID: 999

Description

Hoonest
2021. aasta lõpul valmib Veerenni asumis, Magasini tänavast pisut eemal asuval krundil Apex AB poolt projekteeritud neljakordne suurte terrasside ja rõdudega elegantne korterelamu.

Rajatav hoone on raudbetoonkarkassil kivimaja, mis kaetakse miljööalasse sobiva laudvoodriga.
Majja tuleb kokku vaid 14 kahe- kuni neljatoalist optimaalsete üldpindadega korterit, mis praegusel kinnisvaraturul on väga nõutud. Korteritel on ka rõdu või avar terrass.

Korteri juurde on võimalik osta autokoht ja panipaik, mis asuvad rajatava hoone soklikorrusel.

Magasini Residents on energiatõhus. Külmal ajal annab sooja lokaalne gaasiküte, mis tagab tavapärasest madalamad kõrvalkulud. Energiasäästlikkust lisab soojustagastusega moodne sundventilatsioon. Maja kaalutud energiaklass saab olema B.

Krunt ja haljastus
Hoonet ümbritsev õu haljastatakse ja piiratakse puitlippaiaga. Kuna autod pargitakse maja alla sooja parklasse, on kogu hoov elanikele mõnusaks vaba aja veetmise paigaks.Haljastusprojekt on maastikuarhitekt Marge Kõrgekuhilt, kes on tuntud oma tundliku miljööaladesse sobiva käekirjaga.

Ümbruskond
Veerenni asum on põnev, samas rahulik ning tasakaalukas elukeskkond, kus kohtuvad ajalugu, arhitektuuripärand ja mõnus asumifiiling. Kuigi südalinnale lähedal, on siin siiski tunda pigem äärelinnalikku rahu, mis loob inspireeriva keskkonna pereeluks, laste kasvatamiseks või hoopis loometööks.

Magasini tänavalt leiame meeldiva, osalt tsaariajal ja osalt ka 1920. ja 1930. aastatel rajatud kaunite elumajade ja viljapuuaedadega linnakeskkonna. Mitmed hooned on projekteerinud omaaegsed Eesti hinnatumad arhitektid Eugen Haabermann ja Herbert Johanson. Vaikne park ja selle ümbrus on üks Tallinna ilusamaid piirkondi, mida aga üpris vähe teatakse.Siinsele ümbruskonnale on iseloomulik majade linlikult tihedam paiknemine, millele sekundeerivad aga lopsakas kõrghaljastus ning hubased tagahoovid.

Kool, lasteaed, mitmed kohvikud-restoranid ja toidupoed jäävad jalutuskäigu kaugusele. Olümpia hotell hakkab paistma korterite akendest, samuti Kalevi staadion ning tenniseväljakud jpm.

Similar Listings

For sale

Vabriku 59 – The True Kalamaja!

€ 104,000 - 347,000
2021. aastal äratatakse Vabriku 59 ajalooline hoone uuele elule – luuakse mõnus ja kodune suure hoov [more]
2021. aastal äratatakse Vabriku 59 ajalooline hoone uuele elule – luuakse mõnus ja kodune [more]
785.00 m2

Margit Sild

Consultant of Kadriorg Bureau

My languages

Contact me

Contact Me

Schedule a showing?
  • Contact us

    Compare Listings